Čas na serveru 13:08:29

Josef Písecký (Liška)
Dubrovník a klášter sv. Jakuba

Id: 218201

  •  / Dubrovník a klášter sv. Jakuba / Josef Písecký (Liška)

olej/plátno/lepenka, rozměr 50 x 60 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 4770x

Vyvolávací cena:

82 000

Příhozy: 81