Čas na serveru 17:18:43

Josef Písecký (Liška)
Jadranské pobřeží

Id: 1800

Jadranské pobřeží

  •  / Jadranské pobřeží / Josef Písecký (Liška)

olej/plátno, rozměr plátna 121 x 141 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav, doporučeno čistit

zobrazeno: 3411x

Vyvolávací cena:
11 000

14 000