Čas na serveru 06:01:39

Josef Písecký (Liška)
Klidné moře

Id: 102001

Klidné moře

  •  / Klidné moře / Josef Písecký (Liška)

olej/plátno, rozměr 71 x 105 cm, signováno vlevo dole, datováno 1915, na zadní straně výstavní štítek z Rubešovy galerie, poškozený rám, volné plátno, původní stav

zobrazeno: 3938x

Vyvolávací cena:

41 000