Čas na serveru 03:13:07

Josef Písecký (Liška)
Křivoklát

Id: 308309

Křivoklát

  •  / Křivoklát / Josef Písecký (Liška)

olej/karton, rozměr 47 x 26 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu, lehký šlinc přes malbu viz foto

zobrazeno: 1339x

Vyvolávací cena:
1 800