Čas na serveru 10:41:41

Josef Písecký (Liška)
Lodě na horizontu

Id: 146308

Lodě na horizontu

  •  / Lodě na horizontu / Josef Písecký (Liška)

kvaš/karton, rozměr 50 x 64 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, drobné oděrky v malbě, poškozený rám

zobrazeno: 1899x

Vyvolávací cena:

9 000