Čas na serveru 11:55:46

Josef Písecký (Liška)
Lopud

Id: 1257

Lopud

  •  / Lopud / Josef Písecký (Liška)

olej/karton, rozměr 50 x 60 cm, signováno vpravo dole, drobně poškozena malba, doporučeno čistit, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2440x

Vyvolávací cena:
3 600

7 442