Čas na serveru 11:58:59

Josef Písecký (Liška)
Lopud u Dubrovníka

Id: 74803

Lopud u Dubrovníka

  •  / Lopud u Dubrovníka / Josef Písecký (Liška)

olej/plátno, rozměr 81,5 x 125 cm, signováno vlevo dole, datováno 1916, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3793x

Vyvolávací cena:

80 000

Příhozy: 69