Čas na serveru 11:55:10

Josef Písecký (Liška)
Lopud u Dubrovníku

Id: 49202

Lopud u Dubrovníku

  •  / Lopud u Dubrovníku / Josef Písecký (Liška)

olej/karton, rozměr 50 x 60 cm, signováno vpravo dole, datováno 1928, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2018x

Vyvolávací cena:

19 000