Čas na serveru 11:07:07

Josef Písecký (Liška)
Mala luka

Id: 98201

Mala luka

  •  / Mala luka / Josef Písecký (Liška)

olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1394x

Vyvolávací cena:

45 000