Čas na serveru 10:32:17

Josef Písecký (Liška)
Malostranské střechy

Id: 1057

Malostranské střechy

  •  / Malostranské střechy / Josef Písecký (Liška)

olej/plátno, rozměr plátna 110 x 100 cm, signováno vpravo dole J. Písecký, novodobě rámováno, původní stav

zobrazeno: 2117x

Vyvolávací cena:
9 500

9 500

9.6.2014, 20:30:00

5.6.2014 9:27 9 500 Kč