Čas na serveru 15:19:28

Josef Písecký (Liška)
Martinova bárka (Lopud)

Id: 248401

Martinova bárka (Lopud)

  •  / Martinova bárka (Lopud) / Josef Písecký (Liška)

olej/plátno/karton, rozměr 50 x 60 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 2516x

Vyvolávací cena:

61 000

Příhozy: 73