Čas na serveru 12:12:49

Josef Písecký (Liška)
Martinova bárka (Lopud)

Id: 248401

Martinova bárka (Lopud)

  •  / Martinova bárka (Lopud) / Josef Písecký (Liška)

olej/plátno/karton, rozměr 50 x 60 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 2089x

Vyvolávací cena:

61 000

Příhozy: 73