Čas na serveru 16:22:41

Josef Písecký (Liška)
Mořský břeh

Id: 163102

Mořský břeh

  •  / Mořský břeh / Josef Písecký (Liška)

olej/plátno, rozměr 120 x 139 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, obraz v původním stavu

zobrazeno: 1526x

Vyvolávací cena:
10 000

73 000

Příhozy: 66