Čas na serveru 12:25:49

Josef Písecký (Liška)
Na Lopudu

Id: 305

Na Lopudu

  •  / Na Lopudu / Josef Písecký (Liška)

olej/plátno/karton, rozměr plátna 50 x 60 cm, signováno vpravo dole, původní stav

zobrazeno: 3638x

Vyvolávací cena:

14.5.2013, 20:00:00

14.5.2013 18:15 5 000 Kč