Čas na serveru 00:57:00

Josef Písecký (Liška)
Na pobřeží

Id: 24101

Na pobřeží

  •  / Na pobřeží / Josef Písecký (Liška)

olej/plátno, rozměr 75 x 100 cm, signováno vpravo dole, datováno 1915, poškozený rám,původní stav

zobrazeno: 1888x

Vyvolávací cena:

24 000