Čas na serveru 17:41:32

Josef Písecký (Liška)
Nad údolím

Id: 175102

Nad údolím

  •  / Nad údolím / Josef Písecký (Liška)

olej/karton, rozměr 50 x 64 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1352x

Vyvolávací cena:

10 500