Čas na serveru 19:29:47

Josef Písecký (Liška)
Od Jadranu

Id: 225504

Od Jadranu

  •  / Od Jadranu / Josef Písecký (Liška)

olej/plátno/karton, rozměr 50 x 60 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1359x

Vyvolávací cena:
2 800

28 000

Příhozy: 49