Čas na serveru 12:15:41

Josef Písecký (Liška)
Ostrov Locrum

Id: 43301

Ostrov Locrum

  •  / Ostrov Locrum / Josef Písecký (Liška)

olej/karton, rozměr 48 x 58 cm, signováno vlevo dole, datováno 1914, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1366x

Vyvolávací cena:

18 000