Čas na serveru 16:27:09

Josef Písecký (Liška)
Ostrov Prvič

Id: 103601

Ostrov Prvič

  •  / Ostrov Prvič / Josef Písecký (Liška)

olej/plátno/karton, rozměr 49,5 x 60 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz v původním dobrém stavu

zobrazeno: 408x

Vyvolávací cena:

54 000

2017,12-1,06,20,06,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu

Příhozy: 65