Čas na serveru 20:05:11

Josef Písecký (Liška)
Ostrov Prvič

Id: 103601

Ostrov Prvič

  •  / Ostrov Prvič / Josef Písecký (Liška)

olej/plátno/karton, rozměr 49,5 x 60 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, obraz v původním dobrém stavu

zobrazeno: 686x

Vyvolávací cena:

80 000

Příhozy: 91