Čas na serveru 11:14:21

Josef Písecký (Liška)
Partie na Lopudu

Id: 180101

Partie na Lopudu

  •  / Partie na Lopudu / Josef Písecký (Liška)

olej/plátno/karton, rozměr 49 x 58 cm, signováno vlevo dole, paspartováno, rámováno, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

zobrazeno: 1028x

Vyvolávací cena:
3 800

21 000