Čas na serveru 18:01:52

Josef Písecký (Liška)
Pevnost na Jadranu

Id: 112108

Pevnost na Jadranu

  •  / Pevnost na Jadranu / Josef Písecký (Liška)

olej/plátno, rozměr 85 x 95 cm, signováno vlevo dole, datováno 1914, oděrky na rámu, obraz v minulosti odborně restaurován

zobrazeno: 1743x

Vyvolávací cena:
7 000

33 000