Čas na serveru 21:41:44

Josef Písecký (Liška)
Plachetnice

Id: 1225

Plachetnice

  •  / Plachetnice / Josef Písecký (Liška)

olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, signováno vpravo dole, drobné oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2292x

Vyvolávací cena:
3 800