Čas na serveru 00:17:29

Josef Písecký (Liška)
Podzim

Id: 111815

Podzim

  •  / Podzim / Josef Písecký (Liška)

olej/karton, rozměr 50 x 62 cm, signováno vpravo dole, datováno 1913, zničený rám, obraz v původním stavu

zobrazeno: 1673x

Vyvolávací cena:

11 300