Čas na serveru 11:18:26

Josef Písecký (Liška)
Podzimní krajina

Id: 202002

Podzimní krajina

  •  / Podzimní krajina / Josef Písecký (Liška)

olej/plátno, rozměr 70 x 75 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno

zobrazeno: 1102x

Vyvolávací cena:
3 200

14 000