Čas na serveru 23:51:30

Josef Písecký (Liška)
Pohled na Dubrovník

Id: 837

Pohled na Dubrovník

  •  / Pohled na Dubrovník / Josef Písecký (Liška)

olej/plátno, rozměr plátna 104 x 150 cm, signováno vlevo dole J. Písecký, dírka v plátně, v malbě ostrova stará oprava viz. foto detailu, volné v rámu, značně poškozený rám, původní stav

zobrazeno: 2766x

Vyvolávací cena:
10 000

46 000