Čas na serveru 07:01:43

Josef Písecký (Liška)
Pohled na Dubrovník

Id: 385301

Pohled na Dubrovník

  •  / Pohled na Dubrovník / Josef Písecký (Liška)

olej/plátno, rozměr 100 x 120 cm, značeno vpravo dole, malba v ploše poškozena, krakelována a místy vypadaná, lokálně neodborně zrestaurovaná místa, oděrky na rámu

zobrazeno: 1851x

Vyvolávací cena:
9 500

71 000