Čas na serveru 10:28:13

Znalec na telefonu 602 308 275

Josef Písecký (Liška)
Pohled na Dubrovník

Id: 53504

Pohled na Dubrovník

  •  / Pohled na Dubrovník / Josef Písecký (Liška)

olej/plátno, rozměr 90 x 110 cm, signováno vlevo dole, datováno 1916, v minulosti restaurováno a čištěno, oděrky na rámu

zobrazeno: 492x

Vyvolávací cena:
12 000

90 000

Příhozy: 59