Čas na serveru 11:59:18

Josef Písecký (Liška)
Pohled na Dubrovník

Id: 105401

Pohled na Dubrovník

  •  / Pohled na Dubrovník / Josef Písecký (Liška)

olej/plátno, rozměr 75 x 100 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 751x

Vyvolávací cena:
11 000

100 000

Příhozy: 99