Čas na serveru 16:28:28

Josef Písecký (Liška)
Pohled na Dubrovník

Id: 105401

Pohled na Dubrovník

  •  / Pohled na Dubrovník / Josef Písecký (Liška)

olej/plátno, rozměr 75 x 100 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 326x

Vyvolávací cena:
11 000

70 000

2017,12-1,04,21,32,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu

Příhozy: 69