Čas na serveru 17:25:52

Josef Písecký (Liška)
Pohled na Dubrovník

Id: 164201

Pohled na Dubrovník

  •  / Pohled na Dubrovník / Josef Písecký (Liška)

olej/plátno, rozměr 100 x 120 cm, signováno vlevo dole, lehce poškozený rám, drobné oděrky v malbě

zobrazeno: 2752x

Vyvolávací cena:
12 000

135 000

Příhozy: 81