Čas na serveru 03:30:45

Josef Písecký (Liška)
Pohled na Pražský Hrad

Id: 382001

Pohled na Pražský Hrad

  •  / Pohled na Pražský Hrad / Josef Písecký (Liška)

olej/plátno, rozměr 90 x 109 cm, značeno a datováno vlevo dole, v ploše lokální poškození malby, značně poškozený rám

zobrazeno: 1491x

Vyvolávací cena:

45 000