Čas na serveru 10:31:29

Josef Písecký (Liška)
Pražské panaroma

Id: 200904

Pražské panaroma

  •  / Pražské panaroma / Josef Písecký (Liška)

olej/plátno, rozměr 80 x 85 cm, značeno a datováno 1915 vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1441x

Vyvolávací cena:

15 500