Čas na serveru 16:39:29

Josef Písecký (Liška)
Před jeskyní

Id: 95203

Před jeskyní

  •  / Před jeskyní / Josef Písecký (Liška)

olej/plátno/karton, rozměr 50 x 60 cm, signováno vpravo dole, datováno 1924, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1375x

Vyvolávací cena:

66 000

Příhozy: 68