Čas na serveru 09:38:43

Josef Písecký (Liška)
Příboj

Id: 122602

Příboj

  •  / Příboj / Josef Písecký (Liška)

olej/plátno, rozměr 45,5 x 62 cm, signováno vlevo dole, datováno 1915, oděrky na rámu, obraz v původním stavu

zobrazeno: 659x

Vyvolávací cena:

11 000