Čas na serveru 00:36:52

Josef Písecký (Liška)
Přístav v Dubrovníku

Id: 1165

Přístav v Dubrovníku

  •  / Přístav v Dubrovníku / Josef Písecký (Liška)

olej/plátno, rozměr 75 x 120 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3968x

Vyvolávací cena:

22 000