Čas na serveru 11:26:55

Josef Písecký (Liška)
Přístav v Dubrovníku

Id: 128401

Přístav v Dubrovníku

  •  / Přístav v Dubrovníku / Josef Písecký (Liška)

olej/plátno, rozměr 100 x 120 cm, signováno vlevo dole, odborně čištěno, novodobě rámováno, vše ve výborném stavu

zobrazeno: 1856x

Vyvolávací cena:
12 000

91 000

Příhozy: 82