Čas na serveru 19:08:00

Josef Písecký (Liška)
Procházka v parku

Id: 184401

Procházka v parku

  •  / Procházka v parku / Josef Písecký (Liška)

olej/plátno, rozměr 90 x 110 cm, signováno vpravo dole, doba vzniku kolem 1912, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1558x

Vyvolávací cena:

21 000