Čas na serveru 13:37:30

Josef Písecký (Liška)
Sarajevo

Id: 395301

Sarajevo

  •  / Sarajevo / Josef Písecký (Liška)

olej/plátno na kartonu, rozměr 60 x 50 cm, značeno, datováno a popsáno vlevo dole, rámováno

zobrazeno: 1064x

Vyvolávací cena:

13 000