Čas na serveru 05:19:17

Josef Písecký (Liška)
Šibenik

Id: 111101

Šibenik

  •  / Šibenik / Josef Písecký (Liška)

olej/plátno, rozměr 100 x 120 cm, signováno vlevo dole, odborně čištěno, novodobě rámováno, vše ve výborném stavu

zobrazeno: 1467x

Vyvolávací cena:
12 000

99 000

Příhozy: 84