Čas na serveru 10:28:25

Josef Písecký (Liška)
Skály u Dubrovníka

Id: 88804

Skály u Dubrovníka

  •  / Skály u Dubrovníka / Josef Písecký (Liška)

olej/plátno/karton, rozměr 29,5 x 39 cm, signováno vpravo dole, rámováno, původní stav

zobrazeno: 1567x

Vyvolávací cena:

12 000