Čas na serveru 14:43:00

Josef Písecký (Liška)
Starý bazar ve Skopje

Id: 150901

Starý bazar ve Skopje

  •  / Starý bazar ve Skopje / Josef Písecký (Liška)

olej/plátno/karton, rozměr 50 x 60 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1619x

Vyvolávací cena:

24 000