Čas na serveru 23:58:56

Josef Písecký (Liška)
Starý přístav v Dubrovníku

Id: 31301

Starý přístav v Dubrovníku

  •  / Starý přístav v Dubrovníku / Josef Písecký (Liška)

olej/plátno, rozměr 90 x 110 cm, signováno vpravo dole, datováno 1924, otluky na rámu, původní stav

zobrazeno: 4502x

Vyvolávací cena:
9 500

100 000

Příhozy: 95