Čas na serveru 03:15:44

Josef Písecký (Liška)
U Dubrovníku

Id: 2385

U Dubrovníku

  •  / U Dubrovníku / Josef Písecký (Liška)

olej/karton, rozměr 49,5 x 59,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1926, na zadní straně popsáno, původní stav

zobrazeno: 2053x

Vyvolávací cena:
2 800

9 600