Čas na serveru 02:46:46

Znalec na telefonu 602 308 275

Josef Písecký (Liška)
U malého mola v Bašce

Id: 41101

U malého mola v Bašce

  •  / U malého mola v Bašce / Josef Písecký (Liška)

olej/plátno/karton, rozměr 50 x 60 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém původním stavu

zobrazeno: 836x

Vyvolávací cena:
3 800

34 000

Příhozy: 57