Čas na serveru 19:15:28

Josef Písecký (Liška)
U sv. Tomáše

Id: 142201

U sv. Tomáše

  •  / U sv. Tomáše / Josef Písecký (Liška)

olej/plátno,, rozměr 68 x 43 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 755x

Vyvolávací cena:

13 000