Čas na serveru 10:36:55

Josef Písecký (Liška)
Vlnobití

Id: 98401

Vlnobití

  •  / Vlnobití / Josef Písecký (Liška)

olej/plátno, rozměr 100 x 120 cm, signováno vpravo dole, obraz v původním dobrém stavu, novodobě rámováno

zobrazeno: 1973x

Vyvolávací cena:
6 000

96 000

Příhozy: 99