Čas na serveru 02:39:29

Josef Písecký (Liška)
Z Chorvatska

Id: 86701

Z Chorvatska

  •  / Z Chorvatska / Josef Písecký (Liška)

olej/plátno/karton, rozměr 50 x 60 cm, signováno vpravo dole, datováno 1923, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1237x

Vyvolávací cena:

75 000

Příhozy: 65