Čas na serveru 16:04:53

Josef Písecký (Liška)
Z Jadranu

Id: 267201

Z Jadranu

  •  / Z Jadranu / Josef Písecký (Liška)

olej/plátno/karton, rozměr 50 x 60 cm, značeno vlevo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 3289x

Vyvolávací cena:

42 000