Čas na serveru 17:38:19

Josef Písecký (Liška)
Z Lopudu

Id: 183601

Z Lopudu

  •  / Z Lopudu / Josef Písecký (Liška)

olej/plátno/karton, rozměr 50 x 60 cm, signováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, poškozený rám, obraz v původním stavu

zobrazeno: 1035x

Vyvolávací cena:

47 000

Příhozy: 60