Čas na serveru 03:40:22

Josef Písecký (Liška)
Z Lopudu

Id: 217901

Z Lopudu

  •  / Z Lopudu / Josef Písecký (Liška)

olej/plátno/karton, rozměr 50 x 60 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1732x

Vyvolávací cena:

66 000

Příhozy: 61