Čas na serveru 10:10:38

Josef Písecký (Liška)
Z ostrova Krku

Id: 135020

Z ostrova Krku

  •  / Z ostrova Krku / Josef Písecký (Liška)

olej/plátno/karton, rozměr 50 x 60 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno

zobrazeno: 1060x

Vyvolávací cena:

23 000