Čas na serveru 01:38:50

Josef Písecký (Liška)
Z Pražského hradu

Id: 212701

Z Pražského hradu

  •  / Z Pražského hradu / Josef Písecký (Liška)

olej/plátno, rozměr 120 x 100 cm, značeno vlevo dole, novodobě rámováno, volné plátno

zobrazeno: 4015x

Vyvolávací cena:

51 000